Erkek birey ergenlik dönemine girdiği zaman vücudu testosteron hormonu salgılamaya başlar. Bu hormona bağlı olarak ses kalınlaşır, kaslar ve kemikler güçlenir, sakal, bıyık ve favoriler canlanır. Bu dönemde eğer sakal çıkmazsa ya da seyrek ise bu durumun birkaç sebebi vardır.

Köselik nedir, neden oluşur?

Köselik, erkeklerde meydana gelen yüzde sakal çıkmaması, sakalın ince ya da seyrek olmasına denir. Köselik için sebeplerine bakacak olursak; hormonsal, kıl kökü eksikliği, genetik olarak üç kısımda inceleyebiliriz.

Erkeklik hormonu olarak bilen testosteron hormonunun yetersizliğinden dolayı yeterli miktarda hormon üretilmediği için sakal oluşumu olmamaktadır. Kana bakılarak yapılacak testler sonucu erkeklik hormonunun miktarını öğrenilebilir ve buna yönelik tedavi gerçekleşebilir.

Yüzdeki kıl köklerinin az olması, yetersiz olması yani hormonların etki edecek bir kıl kökü bulamaması durumunda da sakal çıkmaz. Yine kıl köklerinde almaç yoksa sakal, tüy gibi kalabilir. Kıl kökünün olmaması genetik olabileceği gibi ciltte meydana gelen yaralanmalar oradaki kıl tüylerini yok ettiyse eğer üzgünüz ki sakallarınız artık çıkmaz.

Sakal nasıl çıkar?

Hormon eksikliğinden dolayı sakal çıkmıyorsa eğer doktor kontrolünde hormon artıran ilaçlar kullanabilir. Sakal ekimini deneyebilirsiniz. Yine cildinize uygulayabileceğiz tatlı badem yağı, sarımsak gibi bazı şifalı bitkilerden de fayda görebilirsiniz. Sizlere burada sakal çıkması için önereceğimiz sakal serumu var. Sakallarınızın çıkması için Silver Sakal Serumu kullanabilirsiniz. Prof. Dr. Signar Troy ve ekibi tarafından 2 yıl boyunca yapılana araştırmalar sonucu elde edilen sakal serumu içeriği; Deinoize water, sodium laurethe sulfate, cocomide DEA, sodium chloride, aloe vera, soyabean oil, vitamin E, citric acid, methyl paraben ile sakallarınızı uzatabilir.


Silver Sakal Serumu Türkiye
Silver Sakal Serumu Satın Al

Silver Sakal Serumu Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
black marble - kara mamba yılan yağı - pro care serum
Google | Silver Sakal Serumu | Silver Sakal Serumu Nedir - RSS - Google Sitemap
Silver Sakal Serumu Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden silversakalserumu.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik

sakal serumu
Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?