Köselik pek çok erkeğin neredeyse korkulu rüyasıdır. Sakalsız erkek çoğu kadın tarafından çocuksu bulunur. Hatta bazıları tarafından tercih dahi edilmezler. Bu durum ingiltere’nin Tresor Glantra Enstitüsü’nde ki bilim adamları sayesinde artık problem olmaktan çıkıyor.

2 yıl boyunca sürekli olarak aralıksız yapılan araştırmalar sonucu Prof. Dr. Signar Troy ve ekibi tarafından bulunan bu özel formül sayesinde pek çok erkeğin sorunana yardımcı olmaya çalışyıro. Avrupa’da milyonlarca kişinin kullandığı Silver Sakal Serumu artık TÜRKİYE’DE !

sakal-cikarma
Silver Sakal Serumu İçeriği ; Deinoize water, sodium laurethe sulfate, cocomide DEA, sodium chloride, aloe vera, soyabean oil, vitamin E, citric acid, methyl paraben içermektedir.

Silver Sakal Serumu Kullanımı ; İhtiyaç duyulan bölgeye serum sıkılmalı ve dairesel hareketler ile masaj yapılarak yedirilmelidir. Günde bir kere kullanılması önerilir.

Silver Sakal Serumu Türkiye
Silver Sakal Serumu Satın Al

Silver Sakal Serumu Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
black marble - kara mamba yılan yağı - pro care serum
Google | Silver Sakal Serumu | Silver Sakal Serumu Nedir - RSS - Google Sitemap
Silver Sakal Serumu Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden silversakalserumu.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik

sakal serumu
Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?