Silver Sakal Serumu Türkiye Kampanyası

1 Adet Silver Sakal Serumu 79 TL  48 TL (İndirim) 

2 Adet Silver Sakal Serumu 139 TL 88 TL (İndirim) + New FeroLove Aşk Parfümü Hediye 

3 Adet Silver Sakal Serumu 189 TL 128 TL (İndirim) + New FeroLove Aşk Parfümü Hediye 

4 Adet Silver Sakal Serumu 252 TL 169 TL (İndirim) + New FeroLove Aşk Parfümü Hediye + Ücretsiz Kargo

5 Adet Silver Sakal Serumu 315 TL 209 TL (İndirim) + New FeroLove Aşk Parfümü Hediye + Ücretsiz Kargo

10 Adet Silver Sakal Serumu (Özel Fiyat)

Silver sakal serumu, sakal ve bıyıkları beslemek ve ihtiyaç duydukları bakımı yapabilmek üzere formolüze edilmiştir.  Silver sakal serumu Amerikan invitro ve Charles river laboratuarlarında dermatolojik olarak test edilmiştir.  Doğal içeriği ve aynı zamanda da kolay kullanımı ile birlikte pek çok erkeğinde gönlünde taht kurmayı başarmıştır.

sakal-cikarici
Silver Sakal Serumu İçeriği ; Deinoize water, sodium laurethe sulfate, cocomide DEA, sodium chloride, aloe vera, soyabean oil, vitamin E, citric acid, methyl paraben içermektedir.

Silver Sakal Serumu Kullanımı ; İhtiyaç duyulan bölgeye serum sıkılmalı ve dairesel hareketler ile masaj yapılarak yedirilmelidir. Günde bir kere kullanılması önerilir.

sakal-serumu
Bize Bu Kelimeleri Kullanarak Ulaştınız ; silver sakal serumu, sakal serumu, silver, silver serum, silver sakal serumu sipariş, silver sakal serumu nasıl kullanılır, silver sakal serumu kullananlar, silver sakal serumu yorum, sakal çıkarıcı serum, silver sakal serumu türkiye kampanyası, silver sakal serumu ne kadar, silver sakal serumu içeriği, silver sakal serumu kullanımı.


Silver Sakal Serumu Türkiye
Silver Sakal Serumu Satın Al

Silver Sakal Serumu Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
black marble - kara mamba yılan yağı - pro care serum
Google | Silver Sakal Serumu | Silver Sakal Serumu Nedir - RSS - Google Sitemap
Silver Sakal Serumu Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden silversakalserumu.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik

sakal serumu
Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?